top of page

Co oferujemy?

Przede wszystkim świetną zabawę!

Obsługujemy:

girl_1.png
boy_1.png
boy_2.png
girl_2.png
girl_3.png
boy_3.png

i wiele innych!

Obsługujemy następujące wydarzenia:

wyciete zdjecia1.png
wyciete zdjecia2.png
wydarzenia gminne.png
pikniki rodzinne.png
wyciete zdjecia5.png
wyciete zdjecia8a.png
wyciete zdjecia9.png
wyciete zdjecia10.png
wyciete zdjecia11.png

pikniki rodzinne

festyny

eventy

urodziny

chrzciny i komunie

mikołajki

bale karnawałowe

wesela

imprezy tematyczne

Atrakcje i animacje dla dzieci podczas przyjęć weselnych to obowiązkowy punkt Waszego najważniejszego dnia! Spraw, aby Twoje wesele było niezapomniane również dla najmłodszych uczestników, a rodzice mieli czas dla siebie. Tworzymy miasteczka zabaw, gwarantujemy wspaniałą zabawę, pokazy gigantycznych baniek mydlanych są ulubioną atrakcją fotografów i kamerzystów, co zapewni Państwu piękną pamiątkę. 

ANIMACJE WESELNE

Jak niezapomniane urodziny - to tylko z Światem Animków! Posiadamy atrakcje dla dzieci w wieku od 2 do 16 lat! Organizujemy imprezy tematyczne, posiadamy kilkanaście sprawdzonych scenariuszy zabaw, dostosowujemy atrakcje do ilości miejsca.

URODZINY

Roczek to idealna okazja, aby skorzystać z usług animatora! Zapewne na pierwszych urodzinach pojawi się kilkoro dzieci, którym nadmiar energii nie pozwoli pozostać przy stole. Dostosujemy atrakcje pod wiek każdego uczestnika.

CHRZCINY, ROCZEK, KOMUNIE

Atrakcje dostosowujemy pod wiek wszystkich uczestników wydarzenia. W ofercie posiadamy kilkanaście stanowisk animacji i mega gier plenerowych, organizujemy warsztaty tematyczne, posiadamy namioty stanowiskowe, zamki dmuchane i duże zjeżdżalnie, małą gastronomię, nagłośnienie, a także fotoreportaż i videoreportaż. Nasze wydarzenia prowadzą doświadczeni animatorzy, konferansjerzy oraz obsługa techniczna. 

PIKNIKI FIRMOWE

Pikniki rodzinne to idealny czas integracji i wspólnej zabawy rodziców z dziećmi. Podczas wydarzenia animatorzy - konferansjerzy prowadzą bloki animacji i atrakcji, w których zaangażują do zabawy całe rodziny. Wszystkie te atrakcje  pod pieczą doświadczonych animatorek w kolorowych strojach.

PIKNIKI RODZINNE

Na wydarzenia gminne czekamy cały rok, Dni Dziecka, Dożynki czy imprezy organizowane przez sołectwa, są najchętniej odwiedzanymi imprezami plenerowymi. Chcemy, aby ten dzień został zapamiętany przez cały kolejny rok, stąd też oferowane przez nas atrakcje spełnią wymagania każdego uczestnika. Animatorzy - konferansjerzy poprowadzą imprezę przez mikrofon, angażując wszystkich uczestników do udziału w zabawach.

WYDARZENIA GMINNE, DNI DZIECKA ITP.

Bal karnawałowy to jedno z najbardziej wyczekiwanego przez dzieci wydarzenia szkolno - przedszkolnego. Każdy w tym dniu każdy może zmienić się w ulubioną postać z bajki. Aby umilić Wam ten czas, proponujemy kilka sprawdzonych scenariuszy zabaw i atrakcji, w których obowiązkowo musi znaleźć się szalone mini disco czy pomponowe show.

BALE KARNAWAŁOWE

W ciągu roku szkolnego jest wiele okazji na to, aby zaproponować dzieciom ciekawe atrakcje, warsztaty lub wydarzenia tematyczne. Taką okazją jest między innymi Halloween! Zorganizujemy każdą imprezę tematyczną, posiadamy sprawdzone scenariusze zabaw i ponad 50 atrakcji do wyboru!

IMPREZY TEMATYCZNE

Mikołajki to najważniejsze grudniowe wydarzenie! Spraw dzieciom masę radości, niezapomniane wrażenia, wspaniałe spotkanie z Mikołajem, Śnieżynką, Elfami i Rudolfem. Gwarantujemy, że zdjęcia zrobione podczas naszych wydarzeń, będą wspaniałą pamiątką na długie lata.

MIKOŁAJKI

bottom of page