REGULAMIN KONKURSU
"DOKOŃCZ ZDANIE RYMUJĄC"

1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie fanpage'a Świat Animków (fb.me/swiatanimkow) oraz dodanie pod konkursowym postem komentarza.
2. Komentarz musi zawierać jeden z trzech wybranych, podanych w opisie konkursowego posta początków zdania oraz wymyśloną przez zgłaszającego użytkownika drugą część zdania, która będzie rymowała się z pierwszą. Przykład: Kiedy wreszcie wyjdę do ludzi, mój spragniony życia umysł się w końcu obudzi. Rymy nie muszą być dokładne.
3. W komentarzach zabronione jest używanie wulgaryzmów, obraźliwych zwrotów, a także treści szerzących nietolerancję rasową, religijną oraz polityczną.

4. Jeden użytkownik może dodać tylko jeden komentarz zawierający tylko jedno zdanie.
5. Użytkownik, którego komentarz juror (Agnieszka Grzywińska) wybierze jako najciekawszy, otrzyma nagrodę - paczkę 100 kolorowych balonów do modelowania firmy Gemar.
6. Zwycięzca zostanie wyłoniony 30 kwietnia 2020 roku, co zostanie następnie ogłoszone w formie posta na fanpage'u Świat Animków (fb.me/swiatanimkow). Zwycięzca jest zobowiązany do skontaktowania się z fanpagem Świat Animków poprzez messengera w celu podania danych do wysyłki nagrody w terminie do 5 dni od daty ogłoszenia wyniku, w przeciwnym wypadku zostanie wyłoniony kolejny zwycięzca itd.
7. Nagroda zostania wysłana na podany przez użytkownika adres za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 5 dni roboczych od daty ogłoszenia wyniku. Jednocześnie informujemy, że nagroda może zostać wysłana tylko na adres znajdujący się na terenie Polski.